J. P. Delaney: Slušní lidé

J. P. Delaney: Slušní lidé
Foto: Freepik

Spisovatel Tony Strong, autor několika světově oceňovaných knih, vás zve k četbě „Slušných lidí“ pod pseudonymem J. P. Delaney. Jeho kniha „Ta přede mnou“ již získala řadu uznání. Do světa psychothrilleru nás autor zve i tentokrát.

J. P. Delaney: Slušní lidé
Foto: Freepik

Opravdu se to může stát.

Dozvíte se, že vám vyměnili dítě. To, které již několik let milujete, ochraňujete a vychováváte, prý není vaše. Během chvilky se vám změní celý život.

Přesně to se stalo Petemu a Maddie.

Druhými rodiči jsou Miles a Lucy, kteří vlastně celou věc Petemu a Maddie oznámili. Už dva roky se starají oba páry o cizí dítě, které však alespoň pro některé z nich cizím nikdy nebylo a není. Najít správný způsob řešení se zdá prvotním cílem všech zúčastněných. Ve skutečnosti začíná neskutečný psychický nátlak na Peta a Maddie, kteří se snaží nalézt cestu z propletence záhad tak, aby byly co nejvíce spokojené děti i obojí rodiče. Musí učinit těžká rozhodnutí, jak ve vztahu k sobě navzájem, tak v tom, zda věřit Milesovi a Lucy.

Jestli se rozhodli Pete a Maddie správně, se čtenář dozví až v závěru příběhu. Příběhu, který odhaluje lidské duše a drásá tu vaši, protože prožíváte všechny pochyby, strachy a nejistoty s hlavními postavami.

Zdroj: redakce – Zdena Mášová, Knihobaze.cz

Další články z této rubriky

Jitka Suchá: Cvičení paměti na celý rokgutentor-overlay

Jitka Suchá: Cvičení paměti na celý rok

Jitka Suchá (nar. 1973) využívá odborných metod k procvičování paměti pacientů trpících Alzheimerovou nemocí. Široké veřejnosti bez ohledu na věk…

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*