#268 Vibrace

Vodní hladina na které se prolínají kola od vibrace.
Foto: Pixabay

Taky je vám někdo sympatický, jen co vejde do místnosti, zatímco někdo druhý vám přijde nesnesitelný ještě dřív, než otevře pusu? Teorií o tom, jak lidské tělo funguje, je mnoho, a každý má tu svou, které věří. Já třeba věřím na energetické vlny, které vysíláme a které svým vlastním radarem přijímáme.

Nechci vás krmit žádnými spikleneckými teoriemi. Někdo tomu říká intuice, jiný empatie, ale slova jen maskují a nálepkují pocity, které máme zcela přirozeně. Strašně ráda bych se někdy v lidech mýlila, ale pravdou je, že když někomu nevěřím od první chvíle, většinou se opravdu ukáže, že je to křivák. Byl takový ale už ve chvíli našeho setkání nebo jsem si jeho obraz křiváka sama zkonstruovala ve své mysli? Nebylo by lepší myslet si o každém jen to nejlepší a vytvářet si kolem sebe pozitivní virtuální realitu? Myšlenky mají neuvěřitelnou sílu, ale ten první pocit, emoce většinou funguje ještě dříve, než o tom začneme přemýšlet.

Je pravdou, že já to lidem kolem sebe příliš neusnadňuju. Vysílám dost často negativní vibrace, které mě chrání před energetickými upíry. Nedělám to schválně, je to obrana. Protože lidí, co mi pijí krev a vysávají sílu, je celkem dost. U někoho stačí, aby vešel do stejné místnosti a ovládl prostor, a po hodině se cítím totálně na dně. A u jiného stačí krátký telefonát a cítím se plná života. Naše energetické vlny nejdou proti sobě, ale násobí se ve stejném směru. A to pak je fičák!

Než odsoudíte dnešní blog jako tragický laický pokus o výklad synchronicity a teorie vln, zkuste si o mně chvilku myslet něco úžasného. Protože já to ucítím! Dělala jsem jednou pokus, že jsem se snažila celý den rozdávat úsměvy, milá slova, vyloženě pozitivní energii. Pouštěla jsem lidi do dveří, dělala drobné laskavosti v obchodě, chválila na každém kolem sebe nějakou maličkost. A večer jsem se cítila naprosto skvěle. Pozitivní vibrace mě posunuly kousek výš nad běžnou úroveň malicherností a každodenního rozčilování nad bezohlednými řidiči, neuklizenou domácností, množstvím úkolů a koncentrací idiotů na metr čtvereční.

Intenzivně myslím na vás, úžasné čtenáře blogu, kteří věnujete mým řádkům nejen pozitivní energii, ale i svůj čas. Posílám vám energii na celý dnešní den a mé myšlenky můžete cítit jako lehké vibrace kolem vás. Vlny nemají hranice, na rozdíl od fyzických těl. Proto cítím, že jsme propojeni a vlníme se v rytmu vlastní úžasnosti. Krásný den vám všem, vy moje oblíbené shluky buněk a genetických informací!

Vaše Bára (www.uzasnabara.cz)

Další články z této rubriky

Příběhy s veselým koncem I.gutentor-overlay

Příběhy s veselým koncem I.

Začal listopad, můj nejméně oblíbený měsíc roku. Abych předešla obvyklým splínům, které se mě drží jako zlomyslná tma, rozhodla jsem…
Tisíc milgutentor-overlay

Tisíc mil

Jsem člověk, který strašně nerad plýtvá energií. V podstatě jedu v úsporném režimu a když je třeba, tak se hecnu…
Zamotaný příběh se jménygutentor-overlay

Zamotaný příběh se jmény

Kniha Svět Úžasné Báry je plná překvapení. Jedním z nich je zašmodrchaná historie kolem jmen autorek. Ve skutečnosti totiž knihu…
Proti srstigutentor-overlay

Proti srsti

Nemám ráda laskavý humor. Takovou tu „člověčinu“. Hlazení po srsti s blazeovaným úsměvem a vědomím, že dělám správnou věc.
Vím, že víš, že vímgutentor-overlay

Vím, že víš, že vím

Svůj blog považuji za svůj prostor pro své vlastní názory. Nepíšu na zakázku ani na přání, leda že by úplatek…
Reklama na tichogutentor-overlay

Reklama na ticho

V kuchyni hraje rádio starý hit Teamu s názvem Reklama na ticho. Uvařím si kafe a rádio jedním otočením cuplíku…

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*