NELŽI MI – A. V. Geigerová

recenze_knihy_nelzi_mi_Geigerova
Foto: Pixabay

♯POSEDLOSTERICEMTHORNEM

Nemám ráda svět sociálních sítí. Sama jsem zastánkyně jednání z očí do očí. Miluji kafíčka s kamarádkou tisíckrát víc než vypisování si na sítích. Stejně tak miluji šustění stránek a čtení nových knih. Má knižní vášeň mne dovedla k poznání světa sociálních sítí. Po přečtení knihy A.V.Geigerové jsem si svůj pohled na problematiku sociálních sítí jen utvrdila.

recenze_knihy_nelzi_mi_Geigerova

NELŽI MI

A. V. Geigerová

nakladatelství YOLI

2019

počet stran 336

Láska, posedlost, temné stránky komunikace přes sociální sítě, to vše najdete v této velmi zajímavě napsané knize. Dokonale popisuje možnosti zneužití takovéto komunikace a jak to dokáže změnit komukoliv z nás život.

Foto: Papir_knihy.cz

Na začátku nikdo neví, co se stalo s popovou hvězdou Ericem Thornem. Jeho Twitter je zmražený, mobil se našel zakrvácený. Pravdu zná jen fanynka Tessa. Jsou sociální sítě pomocníkem v nouzi nebo temným nepřítelem? Kde je hranice sdílení a stalkingu? Existuje bezpečná síť?

Příliš mnoho otázek, z nichž mnohé jsou Tesse i dalším položeny vyšetřovateli závažných trestných činů. Odpovědi vedou k dalším otázkám. Nic není takové, jaké se zdá.

Prostě zajímavý thriller z prostředí sociálních sítí.

Je to kniha, kterou jsem musela nejprve prolistovat, pak důsledně prostudovat a až nakonec si ji užít. Zavedla mne do neznámého světa, právě proto mi chvíli trvalo, než jsem si ji začala užívat. Poskytla mi mnoho napínavých chvilek, stejně jako zajímavých informací o světě sociálních sítí. Zároveň mi potvrdila, že není nad komunikaci face to face.

Zdroj: redakce – Zdena Mášová

Další články z této rubriky

gutentor-overlay

Chris Greenhalgh: Miloval jsem Ingrid Bergmanovou

Slavná švédsko-americká herečka Ingrid Bergmanová (1915-1982) se seznámila v Paříži ve čtyřicátých letech s neméně známým válečným fotografem Robertem Capou…
Petr Sojka: Příběhy pražských dvorkůgutentor-overlay

Petr Sojka: Příběhy pražských dvorků

Autor pořadů České televize „Z metropole“ a „Tajemství pražských dvorků“, redaktor Petr Sojka (nar. 1965), nás tentokrát zve na prohlídku…
Michael Connelly: Advokátgutentor-overlay

Michael Connelly: Advokát

Jde o příběh advokáta, který po roční pauze zvažuje svůj návrat do světa advokacie a netuší, že už někdo jiný…
Iveta Svobodová: Jako přízrakgutentor-overlay

Iveta Svobodová: Jako přízrak

Kniha plná napětí, vyprávějící o současných kriminálních případech, sahajících až za hranice našeho státu.
Linda Castillo: Pocit hanbygutentor-overlay

Linda Castillo: Pocit hanby

Některá tajemství Amišů jsou příliš děsivá na to, aby byla odhalena. Přesto Linda Castillo jako empatická autorka věrně zachytila ve…
Jeffery Deaver: Poslední důkazgutentor-overlay

Jeffery Deaver: Poslední důkaz

Autor mezinárodních bestsellerů, prodávající své knihy ve 150 zemích, vás zve tentokrát do světa lovců odměn a boje za spravedlnost.
Ilan Pappé: Deset mýtů o Izraeligutentor-overlay

Ilan Pappé: Deset mýtů o Izraeli

Izraelský historik, politický aktivista a vysokoškolský profesor Ilan Pappé se narodil v Haifě roku 1954 v rodině židovských emigrantů, kteří…

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*