James Patterson α Maxine Paetro: 18. rukojmí

James Patterson α Maxine Paetro: 18. rukojmí
Foto: Freepik

Ženský vyšetřovací klub

Další z příběhů Jamese Pattersona, který nás zve do San Franciska za policejní vyšetřovatelkou Lindsay a jejím ženským vyšetřovacím klubem.

James Patterson α Maxine Paetro: 18. rukojmí
Foto: se souhlasem nakladatelství Alpress

Tentokrát řeší policie zmizení tří učitelek z místní školy. Lindsay a celé policejní oddělení doufají, že naleznou ženy živé během několika hodin. Jak však ubíhá čas, ztrácí se naděje, že vše bude v pořádku. Lindsay do svých obav zasvěcuje své kamarádky, které ji už několikrát pomohly najít správný směr v pátrání. Bohužel se objeví první mrtvé tělo.

Starosti však nemá jen Lindsay, ale svůj případ má i její manžel, federální agent Joe. Zdá se, že v San Francisku se zabydlel srbský válečný zločinec a chová se tu jako velký boss. Může se napravit vrah civilistů a násilník? Má právo na život, který mnoha jiným vzal? Na to se nejprve ptá jen Joe a jedna chorvatská žena, bývalá oběť.

Postupně si však podobnou otázku klade i Lindsay se svým parťákem Conklinem, stejně jako šéf Joea Molinariho.

Knihy s Lindsay Boxerovou a jejím ženským vyšetřovacím klubem jsou nejen napínavé, ale hlavně vtipné a odpočinkové. Přečíst si při dovolené další příběh J. Pattersona, patřil k mým velmi dobrým nápadům.

Zdroj: redakce – Zdena Mášová, Alpress.cz

Další články z této rubriky

Jitka Suchá: Cvičení paměti na celý rokgutentor-overlay

Jitka Suchá: Cvičení paměti na celý rok

Jitka Suchá (nar. 1973) využívá odborných metod k procvičování paměti pacientů trpících Alzheimerovou nemocí. Široké veřejnosti bez ohledu na věk…

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*