James Patterson α Maxine Paetro: 18. rukojmí

James Patterson α Maxine Paetro: 18. rukojmí
Foto: Freepik

Ženský vyšetřovací klub

Další z příběhů Jamese Pattersona, který nás zve do San Franciska za policejní vyšetřovatelkou Lindsay a jejím ženským vyšetřovacím klubem.

James Patterson α Maxine Paetro: 18. rukojmí
Foto: se souhlasem nakladatelství Alpress

Tentokrát řeší policie zmizení tří učitelek z místní školy. Lindsay a celé policejní oddělení doufají, že naleznou ženy živé během několika hodin. Jak však ubíhá čas, ztrácí se naděje, že vše bude v pořádku. Lindsay do svých obav zasvěcuje své kamarádky, které ji už několikrát pomohly najít správný směr v pátrání. Bohužel se objeví první mrtvé tělo.

Starosti však nemá jen Lindsay, ale svůj případ má i její manžel, federální agent Joe. Zdá se, že v San Francisku se zabydlel srbský válečný zločinec a chová se tu jako velký boss. Může se napravit vrah civilistů a násilník? Má právo na život, který mnoha jiným vzal? Na to se nejprve ptá jen Joe a jedna chorvatská žena, bývalá oběť.

Postupně si však podobnou otázku klade i Lindsay se svým parťákem Conklinem, stejně jako šéf Joea Molinariho.

Knihy s Lindsay Boxerovou a jejím ženským vyšetřovacím klubem jsou nejen napínavé, ale hlavně vtipné a odpočinkové. Přečíst si při dovolené další příběh J. Pattersona, patřil k mým velmi dobrým nápadům.

Zdroj: redakce – Zdena Mášová, Alpress.cz

Další články z této rubriky

Couchsurfing v Saúdské Arábiigutentor-overlay

Couchsurfing v Saúdské Arábii

Známý německý novinář Stephan Orth (nar. 1979) na cestách využívá CouchSurfing, internetovou službu bezplatného ubytování. Poznává nejen život, kulturu a…
České pohádkygutentor-overlay

České pohádky

Díky bakalářské práci výtvarnice Anny-Marie Kohutové na téma Ilustrovaná kniha České pohádky se můžeme těšit z její realizace s nádhernými…
Boo Walker: Španělský úsvitgutentor-overlay

Boo Walker: Španělský úsvit

Sympatický spisovatel z Jižní Karolíny Boo Walker (nar. 1979) promítl i některé osobní zkušenosti do čtivé novely Španělský úsvit.
Dale Carnegie: Jak získávat přátele a působit na lidigutentor-overlay

Jak získávat přátele a působit na lidi

Odkaz Dale Carnegieho (1888-1955), slavného amerického motivačního spisovatele, psychologa, lektora a řečníka, budí stále velký zájem. Jeho průlomové knihy, zaměřené…

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*