OD OLTÁŘE DO SANTIAGA aneb na svatební cestu pěšky – Jana Hanušová a Lukáš Urban

Recenze_knihy od oltare do Santiaga.
Foto: Freepik

Dali jsme výpověď v práci a náš další plán zněl jasně: z domova do Santiaga de Compostella pěšky! Tato ojedinělá a syrová zpověď vznikla spojením mých „objektivních zápisků“ s velmi „zkresleným deníkem“ mé novopečené manželky. Dává tak nahlédnout do hlavy muže a ženy, kteří se rozhodli být přes 3 300 kilometrů jen spolu.

To je krátké shrnutí z obsahu zajímavého cestopisu i sondy do netradičních začátků jednoho manželství, které kniha nabízí, z pera jednoho z jejich autorů.

Asi každá žena sní o životě v krásném intenzivním soužití se svým milovaným. Stejně tak jako věří na pohádkové, empatické a hlavně nezapomenutelné chvíle prožité o svatební cestě. Možná měla stejná očekávání i Jana Hanušová a věřila manželovi v tom, že netradiční svatební cesta je to pravé, co patří k velké lásce. Možná však byla ona a její přístup k životu roznětkou pro splnění skrytých přání, které Lukáš měl schovaná ve své „tajné komůrce“.

Tyto otázky čtenáři odpoví jejich společná kniha, která nabízí pohled dvou novomanželů na jednu a tutéž situaci – vnímáním ženy a muže. 110 dnů strávených ve velmi netradičních situacích, odkázáni po většinu času jen sami na sebe. Může to čerstvý manželský svazek vydržet?

Aktéři vám na otázky odpoví. Snad. Ostatně to posoudíte sami. Je to zajímavé, lákavé, inspirující i odstrašující, vcítíte-li se do Lukáše a Jany. Příběh dvou zajímavých mladých lidí rozhodně stojí za přečtení.

Zdroj: redakce – zdena Mášová

Další články z této rubriky

Jitka Suchá: Cvičení paměti na celý rokgutentor-overlay

Jitka Suchá: Cvičení paměti na celý rok

Jitka Suchá (nar. 1973) využívá odborných metod k procvičování paměti pacientů trpících Alzheimerovou nemocí. Široké veřejnosti bez ohledu na věk…
Dagmar Lužná: Kouzlo kváskugutentor-overlay

Dagmar Lužná: Kouzlo kvásku

Dagmar Lužná (nar. 1960) je odbornou poradkyní v oblasti makrobiotiky a zdravého životního stylu. Napsala na toto téma několik knih,…
Joan Collins: Svět podle Joangutentor-overlay

Joan Collins: Svět podle Joan

Jedna z největších filmových a televizních hereckých osobností, nezávislá a osobitá Joan Collins, oslavila 23. května 2023 devadesátiny. Natočila přes…

1 Comment

  1. Děkujeme za krásnou recenzi. Více fotek z cesty najdete na našich facebookových stránkách „Od oltáře do Santiaga“.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*