Neuvěřitelný příběh: Novomanželé si vybrali svatební cestu pěšky, zvládnou ji?

Recenze_knihy od oltare do Santiaga., Jana Hanušová
Foto: Leonardo.ai

Dali jsme výpověď v práci a náš další plán zněl jasně: z domova do Santiaga de Compostella pěšky! Tato ojedinělá a syrová zpověď vznikla spojením mých „objektivních zápisků“ s velmi „zkresleným deníkem“ mé novopečené manželky. Dává tak nahlédnout do hlavy muže a ženy, kteří se rozhodli být přes 3 300 kilometrů jen spolu.

OD OLTÁŘE DO SANTIAGA
Foto: nakladatelství Cosmopolis

To je krátké shrnutí z obsahu zajímavého cestopisu i sondy do netradičních začátků jednoho manželství, které kniha nabízí, z pera jednoho z jejich autorů.

Asi každá žena sní o životě v krásném intenzivním soužití se svým milovaným.

Stejně tak jako věří na pohádkové, empatické a hlavně nezapomenutelné chvíle prožité o svatební cestě. Možná měla stejná očekávání i Jana Hanušová a věřila manželovi v tom, že netradiční svatební cesta je to pravé, co patří k velké lásce. Možná však byla ona a její přístup k životu roznětkou pro splnění skrytých přání, které Lukáš měl schovaná ve své „tajné komůrce“.

Tyto otázky čtenáři odpoví jejich společná kniha, která nabízí pohled dvou novomanželů na jednu a tutéž situaci – vnímáním ženy a muže. 110 dnů strávených ve velmi netradičních situacích, odkázáni po většinu času jen sami na sebe. Může to čerstvý manželský svazek vydržet?

Aktéři vám na otázky odpoví. Snad. Ostatně to posoudíte sami. Je to zajímavé, lákavé, inspirující i odstrašující, vcítíte-li se do Lukáše a Jany. Příběh dvou zajímavých mladých lidí rozhodně stojí za přečtení.

Zdroj: redakce – Zdena Mášová (autorské dílo), cosmpolis.cz

Další články z této rubriky

1 Comment

  1. Děkujeme za krásnou recenzi. Více fotek z cesty najdete na našich facebookových stránkách „Od oltáře do Santiaga“.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*