C. J. Tudor: Ti druzí

C. J. Tudor: Ti druzí
Foto: Pixabay

Co může způsobit vaše skryté přání, když ho vyslovíte, když se o svou bolest podělíte?

Úžasná kniha, která vás chvíli nenechá odpočinout. Autorka se s námi podělila o děsivý příběh, který vypráví o smutku a neštěstí několika rodin.

C. J. Tudor: Ti druzí
Foto: Pixabay

Příběh jednoho muže, který se vracel domů později, než měl. Možná výčitky svědomí, možná nevysvětlitelná náhoda způsobí, že vidí v cizím autě svou dceru, která na něj volá „tati“. To bylo naposledy, kdy ji viděl.

Odmítá ale všechny argumenty, kterými vysvětluje policie i jeho blízcí tragédii jednoho večera u něj doma.

Tři další roky se stává bezdomovcem, detektivem a jediným, kdo věří v život dcery. Projíždí stále dálnicí, kde dceru naposledy viděl, a pátrá, přestože mu nikdo nevěří.

V autě a na cestách tráví spoustu času také Fran a Alice, které ale nikoho nehledají. Spíše někdo hledá je. Musí utíkat, aby jim neznámý nebo neznámí neublížili, protože Fran zná nebezpečnou pravdu. Ví, co se stalo ten večer, ví, kdo jsou ti druzí, ví, co se stane, až je dostihnou.

Zdroj: redakce – Zdena Mášová, Knihobaze.cz

Další články z této rubriky

Couchsurfing v Saúdské Arábiigutentor-overlay

Couchsurfing v Saúdské Arábii

Známý německý novinář Stephan Orth (nar. 1979) na cestách využívá CouchSurfing, internetovou službu bezplatného ubytování. Poznává nejen život, kulturu a…
České pohádkygutentor-overlay

České pohádky

Díky bakalářské práci výtvarnice Anny-Marie Kohutové na téma Ilustrovaná kniha České pohádky se můžeme těšit z její realizace s nádhernými…
Boo Walker: Španělský úsvitgutentor-overlay

Boo Walker: Španělský úsvit

Sympatický spisovatel z Jižní Karolíny Boo Walker (nar. 1979) promítl i některé osobní zkušenosti do čtivé novely Španělský úsvit.
Dale Carnegie: Jak získávat přátele a působit na lidigutentor-overlay

Jak získávat přátele a působit na lidi

Odkaz Dale Carnegieho (1888-1955), slavného amerického motivačního spisovatele, psychologa, lektora a řečníka, budí stále velký zájem. Jeho průlomové knihy, zaměřené…

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*